Sklep BHP online

Sklep internetowy (Hurtownia BHP) gwarantuje doskonały stan. W firmie znajdziesz szeroką gamę produktów przeznaczonych do bezpiecznej obsługi narzędzi ręcznych i ludzi w różnych warunkach. Materiały można również wybierać z innych kategorii: rękawice robocze, odzież robocza, obuwie robocze, ochrona słuchu, ochrona głowy, ochrona oczu, ochrona przed kapaniem, chemikalia i narzędzia.

Wybierz najlepiej zaopatrzony sklep z artykułami BHP

W sklepie internetowym punkty BHP posiadają najszerszy wybór asortymentu i dodatków do produkcji spełniających wymogi BHP. Przykładamy dużą wagę do stanu wybranych produktów, aby zapewniały one naszym użytkownikom doskonałą ochronę. Znajdziesz tu między innymi: rękawice spawalnicze Reis Weldoger, dziane rękawice lateksowe lub polexowe oraz rękawice nitrylowe wzmocnione tłumieniem drgań, a także ogromny wybór innych rękawic. W naszej ofercie odzieży roboczej znajdziesz wszystko, co zapewni Ci pewność siebie i higienę. Dlatego wysokiej jakości ubrania wykonane ze zdrowych surowców pomagają chronić organizm przed urazami, chemikaliami, światłem słonecznym, promieniami IR i UV. Między innymi: kurtka softshell Portwest DX 474, płaszcz przeciwdeszczowy, koszulki polo, bluza Sara Drogowiec z serii Special Standard, spodnie, fartuchy, skarpetki, kamizelki i nie tylko.

Chroń swoje ciało i zdrowie – masz tylko jedno

Właściwa ochrona stóp jest bardzo ważna. Służą do tego dobrze dobrane buty. Przykładowo z polskich opcji: buty PPO Strzelce Opolskie, sandały Raven, półbuty, buty Ardon Digger i wiele innych. Najważniejszą częścią ochrony słuchu są akcesoria dostępne w lokalnym sklepie z artykułami BHP, w tym: zatyczki dźwiękochłonne, ochronniki słuchu montowane na pasku, ochronniki słuchu składane i ochronniki słuchu montowane na hełmie. Dlatego najważniejsze jest, aby oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania standardów europejskich. Jednocześnie gwarantuje się bezpieczeństwo i nie utrudnia się pracy. Dlatego też posiadamy szeroką gamę środków ochrony dróg oddechowych takich jak maseczki, przyłbice, filtry i tłumiki. Pomagamy chronić Twój wzrok, oferując pełną gamę pasujących okularów, gogli i osłon twarzy.

Najważniejsze części ciała ulegają wypadkom

Przejdź do sklepu BHP – kliknij

Głowa jest jedną z najbardziej kontuzjowanych części ciała, dlatego dostępne są kaski i przyłbice ochronne. Więcej w Twoim sklepie BHP Gwarant znajdziesz wiele produktów z kategorii chemii, narzędzi i zabezpieczeń przed upadkiem – takich jak narzędzia zabezpieczające, liny robocze, kotwy i oryginały. Zalecamy zwracać uwagę na zdrowy dobór produktów niezbędnych do przyjemnej i zdrowej pracy, bo wtedy jest to powód do wykonywania całej pracy. Oferowane przez nas produkty BHP posiadają certyfikaty zgodności lub dokumenty potwierdzające ich bezpieczne użytkowanie, co jest nieocenione na stanowiskach pracy szczególnie ryzykownych i narażonych na zdarzenia produkcyjne. Oferta Polski obejmuje obuwie, odzież ochronną, rękawice, środki ochrony słuchu, oczu i środki ochrony indywidualnej, a także regały wysokościowe i wyposażenie stanowisk pracy, pierwszej pomocy i przeciwpożarowe.