mennice polskie, mennica

Mennica Polska, to taka instytucja, która zajmuje się biciem monet obiegowych, okolicznościowych oraz medali. Znajdują się w niej, specjalne maszyny, które mają w swoim mechanizmie matryce. To właśnie dzięki nim, wybijane są monety. A jako, że produkcja jest masowa, z czasem takie elementy ruchome zużywają się. Wtedy tworzone są nowe, według wzornika, a także ściśle określonych reguł. A wszystko po to, aby znów możliwe były wybicie, podobnych monet.

Mennicy Polska

Mennice polskie Rosenberg – mennica działająca na całym świecie

Mennicy Polska
Mennicy Polska

Wybierając mennice polskie Rosenberg, mają Państwo możliwość zainwestowania w metale szlachetne w dowolnym budżecie. Zamówienia powyżej wartości 30.000 EURO dostarczamy bezpośrednio do zamawiającego, przy zachowaniu pełnej dyskrecji. W ten sposób pomijamy osoby trzecie, np. przewoźników, realizując komfort w otrzymaniu od nas zamówionych wyrobów ze złota lub srebra i inne kruszywa. Ponadto nieustannie dbamy o utrzymywanie bardzo wysokiego stanu magazynowego, tak aby w najszybszy i wygodny sposób otrzymali Państwo swoje zamówienie.

Mennice polskie – ceny złota w zasięgu ręki

Zapraszamy do zapoznania się z cenami z Mennic w Polsce według kursu NBP.  Nasi rzeczoznawcy są zawsze dostępni online, a także w firmowych sklepach w sposób stacjonarny. Mennice Polskie to solidne inwestycje w cenny kruszec jak: złoto, srebro, platyna czy pallad. Mennicy Złota i Srebra z Rosenberg, są zawsze wiodącym serwisem w polskich inwestycjach.